| فارسی | | English |

صفحه اصلی درباره ما فرایند تولید تضمین کیفیت ایمنی و بهداشت صنعتی طرح و توسعه ارتباط با ما کاربر

..:: گالری تصویر ::..

..::شرکت فولاد امیر کبیر خزر در یک نگاه ::..

 
اخبار
-راه اندازی خط سوم تولید میلگرد
-راه اندازی مجتمع فولاد امیرکبیر مرکزی
-صادرات 862 ميليون دلاري خدمات فني و مهندسي
-دفتر تجاري ايران در برزيل راه اندازي شد
-خرید ریل از خارج دهن کجی به تولیدکنندگان داخلی است
-یارانه صنایع قطع نمی شود
-برگزاری سمینار آنفولانزای نوع A در ذوب آهن اصفهان
-آغاز تعمیرات اساسی در کارگاه نــورد 650 ذوب آهن اصفهان
    

شرکت فولاد امیر کبیر خزر ( سهامی خاص ) در سال 1382 ابتدا با نام شرکت فولاد امیر کبیر اراک   به شماره 209784 به ثبت رسید . همزمان با ورود ماشین آلات به کشور ، بنا به تصمیم استراژیک هیئت مدیره در همان سال این طرح از استان مرکزی به استان گیلان انتقال یافت و در پی آن شرکت فولاد امیر کبیر اراک به شرکت فولاد امیر کبیر خزر تغییر نام پیدا کرد.

در سال 1383 جواز تاسیس این واحد صنعتی از سازمان صنایع و معادن استان گیلان به شماره 26/1250 به منظور تولید انواع میلگرد آجدار فولادی صادر و در پی مطالعات ضورت گرفته عملیات اجرایی آغاز شد.

 طبق پروانه بهره ورداری، نصب ماشین آلات در دو خط تولید برای ظرفیت سالیانه 394.000 تن میلگرد شروع شد. استفاده از نرم افزارهای کنترل پروژه و نیز در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد باعث شد که این پروژه علاوه بر بی نیازی به نیروهای متخصص خارجی برای نصب و راه اندازی ، در اجرای کار نیز از برنامه زمانبندی پیشی گرفته و در سال 1385 خط 1 و در سال 1386 خط 2 خود را ، راه اندازی نماید . در راستای برنامه های توسعه ، این شرکت در شهریور ماه  1392 خط سوم تولید خود را راه اندازی نمود که   حد اقل  250 هزار  تن افزایش تولید را  در سال به همراه خواهد داشت.

 با سرلوحه قرار دادن شیوه های نوین مدیریت، پس از راه اندازی و تولید با بهره گیری از این شیوه ها در تولید و کنترل کیفیت زیر نظر مدیریت عامل ، این شرکت نه تنها در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران گردید ، بلکه موفق شد کیفیت محصول تولیدی خود را به گونه ایی ارتقاء دهد که همواره با رضایتمندی مشتریان مواجه باشد .

  این شرکت با وقوف کامل بر اینکه سازمانهای تولیدی فقط با حرکت بر بستر زمان و به روز بودن می توانند در دنیای پر رقابت کنونی به پایداری ادامه دهند ،  در سال  1389 موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001: 2008 در مدیریت کیفیت و ISO 14001: 2004 در محیط زیست و OHSAS در ایمنی و بهداشت گردیده است.

 

            شرکت فولاد امیرکبیر خزر با چشم داشتن به افق روشن دور دست و اعتقاد عمیق به سازنده بودن انتقاد ، از هرگونه انتقاد و پیشنهادی استقبال می کند و به طور قطع در حد توان ، از آنها در روند کاری خود استفاده خواهد نمود .

 

Copyright AmirKabirSteel Co. All rights reserved.
Design & Develop by : Amir Reza Nazari